Details
Add a splash of fun to any teen's room with the COLOR RAIN Teenage Table Lamp. Featuring a vibrant, multicolour design and a single E14 socket, this lamp is perfect for desks or bedside tables. Its playful style and compact size make it a bright, cheerful lighting choice for any space.
Additional Information
| Product ID | DAL-41431 |
|---|---|
| Brand | DALBER |
| IP Rating | IP20 |
| Material | Glass |
| Max Wattage Lamp (W) | 8W |
| No: of Lamp | 1 |
| Lamp Socket | E14 |
| Recommended Lamp | LED |
| Lamp Included | No |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240~50/60HZ |
| Height (mm) | 150mm |
| Diameter (mm) | 150mm |
| Number of Cartons | 1 |
| Total Power Consumption (W) | Dependent On Lamps Used |
| Item Nett Weight (kg) | 0.30kg |
COLOR RAIN Teenage Table Lamp 1xE14
PRODUCT ID# : DAL-41431
Regular Price
AED 239.00
Special Price
AED 170.00
VAT included
Availability:
In stock
KEY INFORMATION
| Diameter (mm) : | 150mm |
| Height (mm) : | 150mm |
/ images
