Details
Luxram 750300154 CCT LED G9 Switchable White 5W 2700K/4000K/6400K Cool White 450lm, Clear Finish, 3yrs Warranty
Additional Information
| Product ID | LX-750300154 |
|---|---|
| Barcode/EAN | 8747503001548 |
| Brand | Luxram |
| Designer | Luxram Design Team |
| Dimmable | No |
| average_life (hrs) | 25000hrs |
| Beam Angle | 320 |
| Material | Glass |
| Colour Temperature | Switchable White |
| Lumens | 450lm |
| Lamp Socket | G9 |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Height (mm) | 54mm |
| Diameter (mm) | 19mm |
| Energy Class | D |
| Warranty | 3yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Clear |
| Colour Finish 2 | White |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.02kg |
| Total Power Consumption (W) | 5W |
| Item Nett Weight (kg) | 0.016kg |
CCT LED G9 5W Switchable White 2700K/4000K/6400K 450lm, Clear Finish, 3yrs Warranty
PRODUCT ID# : LX-750300154
/ images

